شرایط حفظ حریم شخصی کاربران :


سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در وب سایت وب سایت امیر عباس فریدی زاده وب سایت امیر عباس فریدی زاده تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد.


این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که وب سایت امیر عباس فریدی زاده از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.


اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها شما با ثبت نام در درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید.شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر وب سایت امیر عباس فریدی زاده شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار وب سایت امیر عباس فریدی زاده محفوظ خواهد بود.


اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.


وب سایت امیر عباس فریدی زاده اطلاعات شما را حذف نخواهدکرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیراز قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی


شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب عضویت خود تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است. محدودیت دسترسی به اطلاعات وب سایت امیر عباس فریدی زاده دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر و برنامه نویسان سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.


امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش ارنباط با ما به اشتراک بگذارید.