خانه هوشمند امیر عباس فریدی زاده
سبد خرید

توافق نامه کاربری

توافق نامه کاربری و قوانین و مقررات
به قسمت توافق نامه کاربری سایت ” شرکت امیر عباس فریدی زاده ” خوش آمدید. خدماتی که در وب سایت amirabbasfaridizadeh.com در دسترس شما قرار گرفته  مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه می گردد، بدیهی است مطالعه و تایید این توافق نامه پیش از ثبت نام شرط استفاده از امکانات سایت است.

‏‎موضوع توافق نامه عبارت است از شرایط قرارداد فی مابین سایت شرکت امیر عباس فریدی زاده (که از این پس سایت خوانده می شود) و مشتریان (که از این پس خریدار یا کاربر خوانده می شود) که عبارت است از ایجاد و ارائه بستری مطمئن که در آن خریداران ، با استفاده از تسهیلات سایت شرکت امیر عباس فریدی زاده اقدام به خرید اینترنتی می نمایند.

کاربر گرامی بدیهی است مطالعه ی دقیق قوانین ذیل موجب تسهیل تعامل طرفین و جلوگیری از دشواری های بعدی خواهد شد.

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت امیر عباس فریدی زاده
کاربر گرامی توافق نامه ای که پیش روی شماست، بین وب سایت amirabbasfaridizadeh.com و كاربران سایت منعقد می گردد وهدف از آن ایجاد محیطی امن است تا كاربران بتوانند با استفاده از امكانات این سایت اقدام به خرید اینترنتی نمایند. در تدوین این توافق نامه، توجه اصلی ما به حفظ حقوق مصرف کننده بوده است. از این رو آگاهی از مقررات و رعایت آن ها حافظ منافع کاربراندر قبال سایت خواهد بود.

این توافق نامه در حین ثبت نام کاربر در سایت و هر زمانی که از امکانات سایت استفاده می نماید، معتبر خواهد بود. و شخص در صورت عدم توافق با این شرایط، قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهد بود. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرجه، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود. تایید این توافقنامه و عضویت در سایت از سوی کاربر به معنای مطالعه ی دقیق کلیه ی شرایط و قوانین سایت و پذیرفتن آن ها خواهد بود و به این ترتیب فرد خود را از هر گونه حق اعتراض بعدی مبرا می نماید.

 

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و چارچوب های شرکت امیر عباس فریدی زاده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هرگونه تغییر در قوانین و نحوه ی خدمات رسانی سایت در همین صفحه درج خواهد شد و به این ترتیب استفاده ی مداوم کاربر از سایت به این معنی است که کاربر بروزرسانی های این صفحه را نیز پذیرفته است.

تعریف خریدار یا کاربر
خریدار یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت امیر عباس فریدی زاده اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هرگونه ارتباط کاربر با شرکت امیر عباس فریدی زاده اعم از تماس های ایمیلی و تلفنی تا خرید و شرکت در حراجی، تماسی الکترونیکی یا تلفنی است و کاربر با تایید این توافق نامه می پذیرد که سایت از همین طُرُق به درخواست او پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی خریدار است که مورد تایید سایت خواهد بود و به این ترتیب هر تماسی از سوی سایت تنها با آن نشانی ها انجام خواهد شد و هر ایمیل ارسال شده به آن ها واصله فرض خواهد شد.

توجه داشته باشید که شماره 10002191307525 شماره ای هست که شرکت امیر عباس فریدی زاده از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شرکت امیر عباس فریدی زاده ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شرکت امیر عباس فریدی زاده است.

توجه: از کاربران گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده ی پدیده های پیش گفته مراتب را از طریق تماس به اطلاع سایت برسانند.

شماره ی مذکور جهت اطلاع رسانی، وضعیت اعتبارات، وضعیت پردازش سفارشات، رویدادها، خدمات، سرویس های ویژه و کلیه ی امور مشابه می باشد و امکان دریافت هرگونه تماس یا پیامک ورودی برای آن از سوی خدمات دهنده مقدور نمی باشد.

لازم به ذكر است هرگونه آسیب یا بدکارکردی ناشی از بستن پیامک های تبلیغاتی اپراتور از سوی کاربر متوجه خود شخص خواهد شد و سایت در این مورد مسئولیتی ندارد. برای جلوگیری از بروز مشکلات بعدی، فعال سازی پیامک های تبلیغاتی را توصیه می کنیم.

شرایط عمومی عضویت
هر کاربر برای استفاده از خدمات سایت باید پس از مطالعه ی قوانین و تایید آن ها و تکمیل فرم مربوطه به عضویت سایت در آید.

بنابر قوانین مدنی و تجارتی جمهوری اسلامی ایران، تنها افرادی که واجد 18 سال تمام و مقیم ایران باشند می توانند به عنوان اشخاص حقیقی از قوانین سایت استفاده کنند.

اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات سایت استفاده نمایند.

تکلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و سایت هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی سایت ندارد.

مسئولیت درج صحیح کلیه ی اطلاعات کاربری اعم از اطلاعات شخصی، تماس و سایر به عهده ی کاربر می باشد و در صورت ایجاد هرگونه بدکارکردی قانونی یا مشکلات میان سایت و کاربر به عهده ی کاربر بوده و سایت از این بابت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

مسئولیت هرگونه سوءاستفاده یا جعل نام و هویت به عهده ی کاربر می باشد و سایت مسئولیتی در این خصوص ندارد.

بدیهیست کاربر موظف است در صورتی که اطلاعات مندرجه در سایت به هر دلیلی مطابق هویت او نبود، مراتب را به اطلاع سایت رسانده و در جهت تصحیح آن ها اقدام نماید.

در سایت شرکت امیر عباس فریدی زاده هر شخص حقیقی یا حقوقی ملزم به داشتن یک حساب کاربری می باشد و ایجاد حساب های کاربری  مختلف  برای هر شخص حقیقی و حقوقی تخلف محسوب می شود. کاربر حق فروش و انتقال نام کاربری خود و استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت اثبات هریک از این موارد ، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال حساب کاربری ایشان را خواهد داشت.

سایت شرکت امیر عباس فریدی زاده مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت كاربر ضروری بوده از طریق پرسش تلفنی، ایمیلی یا پستی، برای اموری از جمله دریافت اطلاعات تکمیلی، درخواست تایید پست الکترونیکی، ارسال پیامک کد فعال سازی و همچنین امور مشابه کسب نماید.

کلیه کاربران سایت ملزم اند پس از مطالعه و تایید توافقنامه حاضر موافقت خود با قوانین سایت را اعلام نمایند. توجه فرمایید که درصورت تغییر بندهای توافق نامه، طبق ماده 14 این توافقنامه  نیازی به تایید مجدد کاربران نمی باشد.

شرکت امیر عباس فریدی زاده متعهد است که اطلاعات دریافتی کاربران را فقط در امور مرتبط معاملاتی استفاده نموده و به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. همچنین در صورت نیاز به انجام مقاصد تجاری با کسب اجازه از کاربر نسبت به بهره برداری از این اطلاعات، اقدام خواهد نمود.

كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه سایت با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در سایت انجام می شود مسئول خواهد بود و مصداق سند مکتوب در نظر گرفته خواهد شد. سایت پس از گذشت 48 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن تماس را واصله تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.

ارتباط با کلیه بخش های سایت از طریق “تماس با ما” برقرار می‌گردد و تنها اطلاعات تماس معتبر سایت اطلاعاتی است که در بخش پیش گفته و یا این صفحه قرار گرفته و سایت در قبال هر تماسی با منبع دیگر مسئولیتی ندارد. ضمنا در مواقع ضروری سایت از طریق شماره تلفن هر كاربر با وی ارتباط برقرار می نماید. حضور در دفتر رسمی شرکت یا شعب و شو روم های آن نیاز به هماهنگی قبلی دارد و پذیرش بدون هماهنگی قبلی امکان پذیر نخواهد بود.

آدرس و یا حساب بانکی که کاربران در حساب کاربری خود درج می نمایند، به عنوان محل ارسال کالا و یا حساب معرفی شده جهت واریز وجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. و مسئولیت هرگونه اشتباه در آدرس دهی برای ارسال کالا بر عهده ی شخص کاربر می‌باشد.

سایت برای اطلاع رسانی کاربران به دلایل گوناگون از جمله بروز مشکل و اختلاف در روند معامله، طرف ذی ربط را از طریق پست الکترونیک، پیامک و پنل کاربری مطلع خواهد کرد. سایت تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی‌دهد و کاربران موظفند پس از اقدام به خرید یک کالا پست الکترونیکی و حساب کاربری خود در سایت را به صورت منظم و تا حداکثر زمان محتمل برای بروز مشکلات بازدید و کنترل نمایند.

مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون در سایت و شبکه های اجتماعی متعلق به سایت نمی باشد. و در صورت مشاهده سایت مجاز است تا علاوه بر حذف کاربر نسبت به احقاق حق خود پیگیری های قانونی را به انجام رساند و تا تعیین تکلیف وضعیت پنل کاربری وی غیر فعال خواهد شد.

هر كابر در کلیه مکاتبات، مکالمات و اظهار نظرها در مورد سایر کاربران و مسولین سایت موظف به رعایت ادب، احترام، قانون رسمی و عرف حاکم بر روابط بین فردی است.

شرایط ارسال کالا
خریدار می بایست در حین خرید مستقیم نسبت به بررسی دقیق و انتخاب کالا دقت کافی داشته باشد و در زمان تحویل کالا نسبت به صحت و سلامت کالای تحویلی، تاییدیه لازم را اعلام نماید و در صورت عدم رضایت از کالای تحویلی، کالا را تحویل نگیرند (در صورت عدم تحویل کالا به دلایل غیر موجه هزینه پست از مبلغ واریزی کسر و مابقی به حساب خریدار واریز خواهد شد).

تنها دلایلی که سایت در آن شرایط می پذیرد خریدار کالای ارسالی را نپذیرد عبارتست از مغایرت کالای سفارش شده و کالای ارسال شده، خرابی، جعلی یا تقلبی بودن کالا و هر نوع مغایرت کالای ارسالی با کالای مورد نظر که مورد توافق عرف حاکم بر بازار باشد.

عودت کالا تنها در شرایط زیر پذیرفته خواهد شد:

عدم مطابقت کالای دریافتی و کالای سفارش داده شده.
خرابی فیزیکی، یا هر گونه آسیب دیدگی
در صورت منطقی بودن علت عدم دریافت کالا ( از قبیل مغایرت کالای خریداری شده و کالای تحویلی، شکستگی یا وجود نقصان یا هر گونه ایراد ظاهری)، خریدار موظف به اعلام شکایت به شرکت میباشد و در صورت تایید شکایت مبلغ کسر شده نیز به حساب ایشان واریز یا در صورت موجود بودن کالای خریداری شده، برای ایشان ارسال خواهد شد.

کالا به آدرس ثبت شده، خریدار در سایت ارسال خواهد شد. بدیهیست سایت در قبال اشتباه بودن نشانی و یا عدم به روزسانی نشانی از سوی خریدار مسئولیتی ندارد.

خریدار موظف است در زمان خرید نسبت به گستره جغرافیایی تحویل کالا و سایر شرایط فروش کالا دقت کافی داشته باشد.

احراز شرایط تحویل کالا توسط خریدار به یکی از طرق ذیل می باشد :

تایید تحویل توسط خریدار در سایت
از طریق ارائه کد تحویل کالا به پست و وارد نمودن این کد توسط سایت و از طریق پنل ارتباطی سایت
در صورتیکه از روش‌های فوق تایید تحویل انجام نشود سایت به صورت خودکار پس از گذشت 10 روز با کنترل کد رهگیری ارسال،کالا را تحویل شده تلقی می نماید.
در صورت پذیرش کالا و امضاء برگه ی تحویل کالا، اعتراضات خریدار فقط در سایت ثبت شده و سایت بررسی لازم را انجام خواهد داد. ثبت اعتراض به معنای پذیرفته شدن اعتراض نیست و سایت پس از بررسی درخواست کاربر در صورت لزوم مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند.

چنانچه خریدار در زمان تحویل کالا در مکان مورد نظر حضور نداشته و شخص دیگری، کالا را تحویل بگیرد و رسید تحویل را امضا نماید (چه از طریق دست خط و یا به صورت الکترونیک که توسط شرکت پست اعلام می شود) به منزله تحویل گرفتن کالا توسط خریدار تلقی خواهد شد.

خریدار می بایست نسبت به تحویل هر قلم کالا به صورت جدا برگه تحویل امضا نماید و به دلیل تفاوت در شیوه ارسال هر نوع کالا امکان تحویل در زمان‌های مختلف برای هر کالا وجود خواهد داشت . بنابراین در زمان سفارش چندین قلم کالا ممکن است کلیه اقلام سفارشی همزمان تحویل نگردد. در این مواقع خریدار موظف به تحویل گرفتن اقلام ارسالی بوده و تا حداکثر زمان تحویل سایر اقلام منتظر بماند.

قوانین جاری کشور
تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی، قوانین گمرکی و سوء استفاده از خدمات سایت برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.

روش پرداخت
خریداران می توانند با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب نسبت به خرید کالا های مورد نیاز خود از فروشگاه شرکت امیر عباس فریدی زاده اقدام نمایند.

پس از واریز وجه توسط خریدار، قسمت حسابداری سایت از وصول پرداختی شما در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و جهت هماهنگی برای ارسال کالای خریداری شده اقدام لازم را اجرا مینماید . چنانچه پول از حساب شما کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد، طی تماس تلفنی این موضوع به فرستنده وجه اطلاع داده خواهد شد. خریدار نهایتا پس از اطلاع از این موضوع تا 48 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.

برای جلوگیری از زیان‌ها و خطرات احتمالی، سایت می‌تواند شیوه‌های پرداخت یک تراکنش را محدود نماید. در چنین مواردی، كاربر می‌تواند پس از اطلاع از این محدودیت‌ها، با استفاده از شیوه‌های باقی‌مانده تراکنش را انجام دهد.

قانون حاکم
قانون حاکم بر این توافق نامه، کلیه ‏ی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می ‏باشد.

اصلاح توافق نامه
امکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزیی این توافق نامه در طی زمان وجود داشته و در صورت انجام این امر نسخه ی بازنگری شده بر روی سایت قرار گرفته و از زمان درج نسبت به همه‏ كاربران عضو موثر خواهد بود.

شرایط فورس ماژور
عمل به مفاد این توافق نامه در شرایط خارج از اراده از قبیل قطعی سیستم اینترنت و فورس ماژور شامل سیل، زلزله، صاعقه، آتش سوزی، پاندمی، نوسانات شدید ارزی و سایر موارد مشابه مستثنی خواهد بود.

این توافق نامه به رویت کاربر رسیده و با تایید در هنگام عضویت، از این پس لازم الاجرا خواهد بود.