خانه هوشمند امیر عباس فریدی زاده
سبد خرید

درباره ما

 

معرفی هلدينگ اميرعباس فريدی ‌زاده

 

هلدینگ امیر عباس فریدی زاده از سال 1380، با نام "برق رسانان جوان" به مدیریت امیر عباس فریدی زاده در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی و طراحی و ساخت تابلوهای ‏PLC، قدم به عرصه رقابت گذاشت و در سال‌های متوالی، ده‌ها پروژه را با مشتریان راضی، همراه با خدماتی نوین، اجرا نموده است.

در راستای پیشرفت و ارائه خدمات هرچه نوین‌تر، از سال 1389، مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمند سازی برق ساختمان، با برند TIS تحت لیسانس کشور آمریکا را نیز به خدمات خود افزود و همچنین در راستای مدیریت کارآمد و نظارتی دقیق‌تر، از سال 1391، اقدام به افزودن تیم نظارتی نمود.

با ورود تکنولوژی‏ ‏IOT به دنیای هوشمند سازی در جهان و با توجه به اینکه تنها برند موجود در کشور عزیزمان ایران با پروتکل IP.UAP.SIP بر پایه IOT، برند نگزیو با توپولوژی استار بود؛ جهت به روز بودن، تصمیم به همکاری با برند نگزیو، به صورت انحصاری، در استان اصفهان و جزیره‌کیش گرفتیم.

هلدینگ امیرعباس فریدی زاده، از سال 1401، در جهت رشد و تکمیل اهداف خود، نمایندگی انحصاری صنایع روشنایی بلان و صنایع امنیتی مه‌بیم در استان اصفهان و جزیره کیش را به خود اختصاص داده و اقدام به مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش محصولات برندهای فوق کرده است. همچنین در راستای اشتغال‌زایی و تولید در این زمینه، اقدام به طراحی و تولید آیینه‌های هوشمند با برند نبراس کرده است.

ما توانسته ایم تا سال 1401، پروژه‌های متعددی در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی، هوشمندسازی سیستم‌های پیشرفته جریان ضعیف، نظارت و امنیت و نور پردازی را به مشتریان عزیز ارائه دهیم و رضایتمندی شان افتخار ماست.

 از جمله خدمات ما می‌توان به نظارت دقیق و متمرکز، تامین به موقع تجهیزات، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش در چارچوب پروژه‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، هتل، باغ و ویلا، پارکینگ، بیمارستان و ... اشاره نمود.

ما توانستیم با همکاری با شرکت‌هایی همچون معماران محیط، مسکن زاینده رود، نصر اصفهان کلبه‌ساز و دانشگاه صنعتی اصفهان، میراث فرهنگی شهرداری‌ها، تعاونی ارتش توپخانه و مرآتو تعاونی آموزش و پرورش و همچنین آقایان دکتر مدنی، مهندس امین لاری، مهندس نقیه و ... رزومه قابل توجهی جمع‌آوری کنیم. هدف ما ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات، همراه با نظارت و بررسی و مشاوره در پروژه‌ها می‌باشد؛ لذا با بهره‌گیری از پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم.

از مزایای ارتباط و همکاری با ما، دریافت خدماتی صادقانه و همچنین خیالی آسوده نسبت به انجام تعهدات می‌باشد و این آشنایی افتخاریست برای ما ...