خانه هوشمند امیر عباس فریدی زاده
سبد خرید

مقالات خبر خوان

۰۵ نوامبر فیبر نوری
0 476
فیبر نوری به رسانه و فناوری مرتبط با انتقال اطلاعات به عنوان پالس های نور در امتداد یک رشته یا فیبر شیشه ای یا پلاستیکی گفته می شود. فیبر نوری برای شبکه داده های زیرساختی با کارایی بالا، مسیرهای طولان..
۱۲ ژوئیهٔ سوابق طراحی و اجرایی صنایع روشنایی بلان
0 418
 ستاد مدیریت بحرانفروشگاه زنجیره‌ای رفاهبیمارستان پارس زاهدانفروشگاه زنجیره ای هایپر استارکارخانه شیرهای ساختمانی و صنعتی ایراندانشگاه سمنانمجتمع مسکونی گلوارهمرکز خرید هدیش مالشرکت پترو صنعت پارسیانم..
۱۲ ژوئیهٔ مزیت های رقابتی بلان
0 346
·        CRI (کیفیت نور) CRI یا کیفیت نور، یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های یک منبع نور به حساب می‌آید. در واقع کیفیت نور بالا در یک محیط، باعث می‌شود رنگ‌های آن محیط زنده‌ و پویا به نظر برسند؛ در حالی که کی..
۱۲ ژوئیهٔ معرفی صنایع روشنایی بلان
0 288
شرکت صنایع روشنایی بلان فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات روشنایی ال ای دی مورد نیاز اماکن مسقف و روباز اداری، تجاری، درمانی، مسکونی و صنعتی با رعایت شاخص‌های استانداردهای بین‌المللی آغاز و..
۱۲ ژوئیهٔ قابلیت‌های ویژه‌ی هوشمندسازی با برند NEXiiO
1 471
1)          کلیه‌ی تجهیزات بدون نصب یا روشن کردن، قابلیت پروگرام و سناریو نویسی دارند (بنابراین در دفتر کار می‌تواند برنامه‌ریزی شود و به پروژه ارسال گردد). 2)      برنامه‌ریزی کلیه‌ی تجهیزات از جمله ..
۱۲ ژوئیهٔ کمپانی نگزیو
0 284
کمپانی نگزیو، یک کمپانی چند ملیتی از مجرب‌ترین مهندسین اروپایی و آمریکایی به مرکزیت کشور آلمان است. هدف اصلی این کمپانی، تولید محصولات هوشمند قابل پیاده‌سازی بر زیرساخت سنتی و بدون نیاز به تغییر زیرسا..
۱۲ ژوئیهٔ خانه هوشمند
0 380
تا 100 سال پيش صحبت در مورد ساختمان‌هاي هوشمند در حد فيلم‌ها تخيلي و ايده‌هاي خلاقانه و غيرقابل دسترس افراد روياپرداز بود؛ ولي در عصر تکنولوژي و با پيشرفت‌هاي روزافزون علم، اين ايده‌ها رنگ واقعيت به خ..
۱۲ ژوئیهٔ مقایسه مزایای نگزیو و پروتکل UAP نسبت به سایر برندها
0 545
ردیف شرح NEXiiO برندهای S-BUS KNX برندهای  1 نیاز به تغییر سیم کشی ساختمان ندارد دارد دارد 2 ..
۱۵ سپتامبر آیا هوشمند سازی واقعاً مورد نیاز است؟
Farsi OpenCart 34 15147
شاید وقتی که در مورد هوشمند سازی ساختمان صحبت می شه، ما با خودمون فکر کنیم که آیا هوشمند سازی واقعا یک موضوع ضروریه؟ یا اصلا مورد نیاز ماست؟خب شاید اگر اطلاعات بیشتری در مورد هوشمند سازی ساختمان بدونی..
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)